Nasza szkoła powstała z połączenia sił dwóch wyjątkowych organizacji – warszawskiego dealera Twin Peaks Harley-Davidson® Warszawa oraz szkoły doskonalenia jazdy w terenie Travel Adventure School – Szkoła jazdy Adventure

 

Jesteśmy jedyną w Polsce i jedną z pierwszych szkół w Europie udostępniających motocykle Harley-Davidson Pan America, wszystkim pragnącym poczuć smak przygody w terenie oraz tym, którzy jeszcze się nie zdecydowali jaki motocykl wybrać. Już dzisiaj możecie skorzystać z niepowtarzalnej oferty wynajmu motocykli Harley-Davidson Pan America, specjalnie przygotowanych do jazdy terenowej.

 

Zapraszamy serdecznie Panie i Panów, wszystkich którzy chcą podnosić swoje umiejętności jazdy w terenie na motocyklach klasy Adventure.

 

Nasza oferta obejmuje wypożyczenie motocykla na cały okres szkolenia lub jeżeli wolicie przetestować ten wspaniały motocykl indywidualnie, to nasza oferta skierowana jest również do tych osób, które preferują testy indywidualne. Możemy poprowadzić Was pod okiem naszego doświadczonego instruktora w zorganizowanej grupie po ścieżkach naszego toru w Żelechowie lub sami wybierzecie trasę indywidualną, którą chętnie podpowiemy.

 

Serdecznie zapraszamy

Masz wątpliwości?

My je rozwiejemy!

Zadzwoń i umów się na jazdę, a życie nabierze innego wymiaru…